ورود به پنل

ورود

مجتمع های تفریحی و ورزشی

امروزه پيشي گرفتن از رقيبان در امر ارائه و معرفي كالا هاي خدماتی امـريست كه تخصص و تجربه و موقعيت سنجـي يك مـدير بـاهـوش را در راس امـور مـي طلبد. آن دسته از مـديران هـوشمند خـوش فكر و خلاق به خوبی می دانند که چگونه مخاطب خود را جذب نمـوده و با استفـاده از امكانات فـرهنگـي، ورزشـي و تجـاري خود اقـدام به ايـجاد فضاي مناسب جهت جـذب اعضـا و خـدمت رسانی به آنـان نمایید و روزانه پـذيراي چند هـزار نـفـر از ايشان باشند هـم چنین با اتـكا بـه چنين بستري اقدام به تكميل و تجهيز فضا ها و امكانات تبليغاتي مدرن و خاص در مجموعه خود نـموده و از ایـن طـریق علاوه بـر گسترش و رونق کسب و کـار خـود محیطی آرام و به یاد ماندنی را برای اعضـای خود فراهـم آورند . برای جذب عضو جدید و حفظ اعضای موجود باید یک گروه مشخص از آنان تعیین نمود که به استفاده از خدمات شما راغب هستند.

پیام کوتاه تأثیرگذارترین و ارزان ترین ابزار برای بالا بردن تعداد اعضا و حفظ اعضای موجود است.

 

تکنیک های مشتری مداری پیامکی برای بالا بردن تعداد اعضا :

 

۱٫ هنگام عضویت مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .
۲٫ چند دقیقه پس از عضویت با ارسال پیامی از او تشکر کنید. ایـن کار باعث می شود احسـاس کند برای او ارزش قائل هستید و به وی اهمیت می دهید .

کاربر گرامی از عضویت شما سپاسگزاریم به امید رضایت شما از خدمات ما
۳ . هنگامی که خدمات جدیدی اضافه کردید یا تغییراتی در خدمات و قیمت ها ایجاد نمودید بهتر است به مشتریـان خود اعلام نمایید.

کاربر گرامی بدین وسیله به استحضار شما می رسانیم که سالن مجهز بولینگ در مجتمع تفریحی ورزشی ماه تابان افتتاح گردید . منتظر حضور شما هستیم.
۴ . در فواصل زمانی متناوب یا روز هـای خاص چنانچه تخفیفات خاصـی در پیش رو دارید از طریـق پیامـک به اعضاـی خود اطلاع دهید چرا که باعث حضور بیشتر اعضا در آن ایام خاص می باشد .

کاربر گرامی بدین وسیله به استحضار شما می رسانیم که از این پس در روزهای سه شنبه بهای بلیط سالن های ورزشی ما از ۵۰% تخفیف برخوردار خواهد بود .
با تشکر مجتمع جهان نما
۵ . با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید .

نوروز این رفاقت را نگهبانی می کند تا باور کنیم قلب هایمان جای حضور دوستانمان هستند ، سال نو مبارک
۶ . در صورتی که مدت اعتبار عضو مجتمع در حال به اتمام رسیدن باشد بهتر است که به وی یادآوری نمایید .

کاربر گرامی یک هفته از اعتبار شما در مجتمع تفریحی ورزشی الماس باقی مانده است . در صورت تمایل جهت تمدید مراجعه نمایید .تگ های این مطلب :

اخبار موسیقی | ارسال پیامک| آپلود عکس | عطر ادکلن | کتابدانلود آهنگفونت فارسی